• Trona společnost s ručením omezeným je rodinná firma založená v roce 1993 v Pardubicích. Od svého vzniku se zaměřuje na výrobu zakázkového nábytku a interiérových doplňků. Díky úspěšnému působení na trhu v České republice i zahraničí se postupně podařilo vybudovat firmu s vlastním výrobním zázemím, moderním strojním zařízením a především kolektivem kvalitních a zkušených řemeslníků

  • Co umíme

    Jednoduše, vyrobit řemeslně a poctivě zpracovaný nábytek. K výrobě používáme masivní dřevo i jeho aglomeráty (MDF, laminované a dýhované dřevotřísky, překližky a laťovky) od prověřených dodavatelů. Kromě tradičních výrobních postupů využíváme i nové trendy ve zpracování a designu a tak jsme schopni dodat našim zákazníkům kvalitní výrobky s velmi náročnými detaily.

  • Co nabízíme

    Kompletní výrobu nábytku s povrchovou úpravou a doplňky ze skla, oceli, přírodního nebo umělého kamene. Naše výrobky Vám v případě požadavku osadíme ve Vašem interiéru včetně doplňkových elektrikářských, instalatérských, podlahářských a malířských prací.

  • Rozdíl v přístupu

    Protože dobře rozumíme tomu, že se naše výrobky stávají součástí soukromého či profesního života našich zákazníků, klademe velký důraz na osobní přístup ke klientům, počínaje přípravou výrobních podkladů až po finální dodávku s montáží. Našimi zákazníky jsou především lidé, kteří chtějí něco navíc - řemeslné zpracování, perfektní detaily a originální design.

Naši partneři